Ramiz Lladrovci ende i shtrirë në QKUK, kjo është gjendja e tij

Aktuale

Ramiz Lladrovci ende i shtrirë në QKUK, kjo është gjendja e tij

Më: 13 gusht 2020 Në ora: 10:26
Ramiz Lladrovci

Kryetari i Drenasit, Ramiz Lladrovci po kalon nëpër ditët e virusit korona.

Ai është shtruar në spital para disa ditësh, dhe vazhdon të jetë ende i shtrirë në QKUK, derisa të ketë rimëkëmbje të plotë.

Gjendja e tij shëndetësore është e mirë, teksa pritet të qëndroi edhe për disa ditë, tha për DrenicaSot, drejtori i Shëndetësisë në Drenas, Arsim Haxhiu.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat