Takohen gjeneralët: Ushtria jonë, në rresht me ushtritë aleate të botës - Bota Sot
Takohen gjeneralët: Ushtria jonë, në rresht me ushtritë aleate të botës

Aktuale

Takohen gjeneralët: Ushtria jonë, në rresht me ushtritë aleate të botës

Më: 14 gusht 2020 Në ora: 10:46
Foto e publikuar ne Facebook

Deputeti i AAK-së që ka gradën e lartë të gjeneralit, Daut Haradinaj është takuar me shefin e ushtrisë së Kosovës, Gjeneral Rrahman Ramën dhe me kolegë të tjerë.

Haradinaj vlerëson se ushtria e Kosovës ështe storie e suksesit.

Postimi i plotë:

Rastësisht pas raportimit në Komision, e takova mikun dhe shefin e ushtrisë Gjeneral Rrahman Ramen me kolegë. Një histori e suksesit është ushtria jonë, që po dëshmon se është në rresht me ushtritë aleate të botës

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat