“Hashimi i qetë. Kadria i qartë. Jakupi i sprovuar. Rexhepi...”/Pandeli Majko tregon gjendjen e të paraburgosurve në Hagë

Aktuale

“Hashimi i qetë. Kadria i qartë. Jakupi i sprovuar. Rexhepi...”/Pandeli Majko tregon gjendjen e të paraburgosurve në Hagë

Nga: A.SH Më: 29 shtator 2022 Në ora: 21:34
​Ish-presidentët shqiptarë gjatë vizitës në Hagë

Sot ish-presindetët shqiptarë kanë vizituar Hashim Thaçin, Kadri Veselin, Rexhep Selimin e Jakup Krasniqin në qendrën e paraburgimit në Hagë. Ndër ta ishte edhe ish-krymeinsitri shqiptar Pandeli Majko.

Ai përmes një shkrimi në Facebook, ka thënë se Thaçi ishte i qetë, Veseli i qartë, Selimi i papërsëritshëm kurse Krasniqi i sprovuar, duke shtuar se ata po mbrojnë emrin e UÇK-së.

Postimi në Facebook:

Sot, në burgun e Hagës me Hashim Thacin, Kadri Veselin, Jakup Krasniqin dhe Rexhep Selimin.

Hashimi i qetë. Kadria i qartë. Jakupi i sprovuar. Rexhepi i papërsëritshëm.

Për tju gjindur në krah, betejës së fundit, për të mbrojtur emrin e UCK-së! Jam krenar për vëllezërit e mij.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat