Dashuria Rama-Kurti, dy kryeministrat shkëmbejnë batuta gjatë fjalimeve në Kuvend

Aktuale

Dashuria Rama-Kurti, dy kryeministrat shkëmbejnë batuta gjatë fjalimeve në Kuvend

Më: 27 nëntor 2022 Në ora: 11:23
Kurti dhe Rama

Ndërkohë që në Kuvend janë duke folur deputetë nga Shqipëria dhe Kosova, kryeministrat Rama dhe Kurti shfaqen shumë të qetë mes tyre.

Të ulur në pranë njëri-tjetrit ata kanë shkëmbyer batuta me njeri-tjetrin, ku kryeministri Edi Rama duket më aktiv, ndërsa Kurti e dëgjon me buzëqeshje.

Në kuvend është duke u mbajtur sot një mbledhje e përbashkët në kuvend mes Shqipërisë dhe Kosovës, në kuadrin e 110-vjetorit të Pavarësisë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat