Momenti kur doktoresha mbulon trupin e viktimës

Aktuale

Momenti kur doktoresha mbulon trupin e viktimës

Më: 30 nëntor 2022 Në ora: 23:49
Foto nga vendi i ngjarjes

Një ngjarje e rëndë dhe e tmerrshme ka ndodhur sonte në mbrëmjë.

Një grua shtatëzënë rreth moshë 35 vjeçare ka mbetur e vdekur nga bashkëshorti i saj në oborrin e QKUK-së.

Momentin kur doktoresha mbulon trupin e viktimës:

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat