Ministri Vitia sot viziton institucionet shëndetësore në Ferizaj

Aktuale

Ministri Vitia sot viziton institucionet shëndetësore në Ferizaj

Më: 2 shkurt 2023 Në ora: 07:45
Arben Vitia

Ministri i Shëndetësisë, Arben Vitia, sot duke filluar nga ora 10:30 pritet të viziton komunën e Ferizajt dhe institucionet shëndetësore të kësaj komune.

Ai pritet të takohet edhe me kryetarin e kësaj komune Agim Aliun.

Ja dhe agjenda e ministrit Vitija:

10:30 – Takim me kryetarin Agim Aliu

11:20 – Vizitë në Spitalin Rajonal

11:40 – Vizitë në Qendrën Kryesore të Mjekësisë Familjare.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat