Njësia Speciale po nxjerr me dhunë familjarët nga Gjykata - Bota Sot
Njësia Speciale po nxjerr me dhunë familjarët nga Gjykata

Aktuale

Njësia Speciale po nxjerr me dhunë familjarët nga Gjykata

Më: 17 nëntor 2017 Në ora: 13:36
Familjarët e të akuzuarve për terrorizëm nga Lëvizja Vetëvendosje janë nxjerr me dhunë nga Policia e Kosovës

Policia e Kosovës ka nxjerr me dhunë familjarët e të akuzuarve për terrorizëm nga Lëvizja Vetëvendosje.

Kjo ka ndodhur pasi që aktivistët e VV-së janë dënuar me gjithsej 21 vjet burg.

Frashër Krasniqi është dënuar me 8 vjet burg, Atdhe Arifi me 8 vjet burg, Egzon Haliti me 5 vjet burg dhe Adea Batusha me 2 vjet burg.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test