Edhe Bekim Jashari e zëvendëson foton e Thaçit - Bota Sot
Edhe Bekim Jashari e zëvendëson foton e Thaçit

Aktuale

E mërkurë, 14 nëntor 2018

Edhe Bekim Jashari e zëvendëson foton e Thaçit

Nga: I.J. Më: 2 shkurt 2018 Në ora: 23:42
Bekim Jashari në zyrën e tij

Pas Xhafer Tahirit dhe Mytaher Haskukës edhe Kryetar i komunës  së Skenderajt Bekim Jashari ka hequr nga zyra fotografinë e presidentit të Republikës Hashim Thaçi .

Ai atë e ka zëvendësuar me fotografinë e komandantit legjendar të UCK-së Adem Jashari.

Kjo shihet qartë dhe në aktivitetet e ndryshme  zyrtare  të mbajtura nga kryetari aktual i kësaj komune Bekim Jashari njëheresh dhe anëtar i familjes  Jashari.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test