Limaj e fajëson Thaçin për krizën politike në Kosovë - Bota Sot
Limaj e fajëson Thaçin për krizën politike në Kosovë

Aktuale

Limaj e fajëson Thaçin për krizën politike në Kosovë

Më: 6 shkurt 2018 Në ora: 20:56
Fatmir Limaj dhe Hashim Thaçi

Zëvendëskryeministri i Kosovës, Fatmir Limaj ka kritikuar liderët e shtetit për punë joserioze.

Ai, në një intervistë për emisionin Rubikon ka thënë se në asnjë vend të botës nuk nënshkruhet një marrëveshje dhe pastaj pas disa vjetëve të tentohet të shfuqizohet një vendim i tillë.

Lajmin e plotë e gjeni te Mediat Shqiptare duke klikuar KËTU.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test