Frashëri feston rikthimin në Kuvend, pa Albinin - Bota Sot
Frashëri feston rikthimin në Kuvend, pa Albinin

Aktuale

Frashëri feston rikthimin në Kuvend, pa Albinin

Më: 28 shkurt 2018 Në ora: 12:33
Krasniqi ka postuar një fotografi me anë së cilës po feston rikthimin e tij në Kuvendin e Kosovës.

Deputeti Frashër Krasniqi po feston kthimin e tij në Kuvendin e Kosovës pas disa muajsh paraburgimi.

Krasniqi është liruar nga masa e paraburgimit ndërsa rasti I tij është kthyer në rigjykim.

Krasniqi ka postuar një fotografi me anë së cilës po feston rikthimin e tij në Kuvendin e Kosovës.

Por në fotografi janë vetëm deputetët e VV-së që kanë dhënë dorëheqje nga pozitat në këtë parti.

Në fotografi shihen ish kryetari Visar Ymeri, Dardan Molliqaj, Dardan Sejdiu, Dukagjin Gorani, Donika Kadaj-Bujupi, Aida Dërguti dhe Driton Çaushi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test