Haxhiu: Në njërën anë ne kundër cenimit të territorit e në tjetrën aa që shtyhen dhe bëjnë manipulime - Bota Sot
Haxhiu: Në njërën anë ne kundër cenimit të territorit e në tjetrën aa që shtyhen dhe bëjnë manipulime

Aktuale

Haxhiu: Në njërën anë ne kundër cenimit të territorit e në tjetrën aa që shtyhen dhe bëjnë manipulime

Nga: G.B Më: 28 shkurt 2018 Në ora: 23:01
Albulena Haxhiu

Deputetja e VV-së, Albulena Haxhiu ka thënë se deputetë janë si ‘makina votimi’, e një rast i tillë ka ndodhur sot me deputeten e AAK-së, e cila nuk e ka ditur çfarë ka votuar, përcjell Bota sot.

Përmes një postimi në llogarinë e saj në Facebook, ka thënë se VV është që nuk lejon cenimin e territorit dhe në anën tjetër ata që shtyhen dhe bëjnë manipulime.

Postimi i plotë:

Kur thonim që deputetet janë bërë "makina votimi" na thonin po e ekzagjeroni!
Ja shihe ka të tillë që e japin votën, thjesht dorën lart, dhe s'e dinë për çka. Rasti i deputetes së AAK sot në KPJ!

Situata është e qartë. Në njërën anë jemi ne që nuk lejojmë cenimin e territorit ndërsa në anën tjetër këta që shtyhen për renditje dhe fjalë boshe sikur "orientimi" dhe bëjnë manipulime!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test