Hoti fton partitë shqiptare në Kuvend që ta votojnë Demarkacionin me Malin e Zi - Bota Sot
Hoti fton partitë shqiptare në Kuvend që ta votojnë Demarkacionin me Malin e Zi

Aktuale

Hoti fton partitë shqiptare në Kuvend që ta votojnë Demarkacionin me Malin e Zi

Më: 13 mars 2018 Në ora: 17:37
Avdullah Hoti dhe Isa Mustafa

Shefi i Grupit Parlamentar të Lidhjes Demokratike të Kosovës, Avdullah Hoti, ka ftuar të gjitha partitë politike shqiptare në Kuvendin e Kosovës për të votuar ratifikimin e Demarkacionit, në mënyrë që të mënjanohen koncesionet e dëmshme me Listën Serbe.

“Ftojë gjitha partitë shqiptare në Kuvendin e Kosovës që të reflektojnë rreth çështjes së Demarkacionit, në mënyrë që të mënjanohen kushtëzimet e Listës Serbe”, ka thënë Hoti në një intervistë.

Lajmin e plotë e gjeni te Mediat Shqiptare duke klikuar KËTU.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test