Milaim Zeka posedon pesë banesa, kjo është pasuria milionëshe e tij - Bota Sot
Milaim Zeka posedon pesë banesa, kjo është pasuria milionëshe e tij

Aktuale

E martë, 23 tetor 2018

Milaim Zeka posedon pesë banesa, kjo është pasuria milionëshe e tij

Nga: H.O. Më: 13 qershor 2018 Në ora: 09:05
Milaim Zeka

Edhe deputeti i Kuvendit të Kosovës, Milaim Zeka ka publikur pasurinë e tij në AKK. Nga pasuria e paluajtshme ai ka deklaruar pesë banesa, disa prej tyre të përbashkëta me bashkëshorten.

Ai ka poseduar edhe vetura në emër të tij që bajnë vlerën 13 mijë euro, e një shumë të konsiderueshme të parave të mbajtura në bankë, rreth 20 mijë euro.

Deputeti Zeka ka deklaruar poashtu edhe të hyrat vjetore të tij dhe bashkëshortes së tij. Pasuria e tij totale sillet mbi 956 mijë euro.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test