Gjendet një i vdekur në Deçan, ky është personi që ndërroi jetë (Foto) - Bota Sot
Gjendet një i vdekur në Deçan, ky është personi që ndërroi jetë (Foto)

Aktuale

E martë, 16 tetor 2018

Gjendet një i vdekur në Deçan, ky është personi që ndërroi jetë (Foto)

Më: 14 qershor 2018 Në ora: 12:14
Ilustrim

Në bjeshkën e Shtupeqit të Vogël, afer Majes së Zezë është gjetur pa shenja jete veprimtari i çështjes kombëtare, Dinë Xhemajl Ahmetaj.

Viktima ishte raportuar si i zhdukur një ditë më parë. Jozyrtarisht mësohet se i ndjeri ka humbur jetën tragjikisht në bjeshkë.

Njësitet janë duke u marrë me rastin dhe po hetojnë të gjitha pistat.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test