Ish mjeku i UÇK-së, Ramushit: Para se të sillesh gjentill me femrat e botës, bëje së pari me femrat shqiptare - Bota Sot
Ish mjeku i UÇK-së, Ramushit: Para se të sillesh gjentill me femrat e botës, bëje së pari me femrat shqiptare

Aktuale

E shtunë, 17 nëntor 2018

Ish mjeku i UÇK-së, Ramushit: Para se të sillesh gjentill me femrat e botës, bëje së pari me femrat shqiptare

Nga: H.O. Më: 14 korrik 2018 Në ora: 10:34
Ramush Haradinaj dhe Ani Brnabic

Ish mjeku i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Liri Loshi në një postim të tij në Facebook i është drejtuar kryeministrit Ramush Haradinaj.

Ai shkruan se përpara se të sillesh gjentil me femrat e botës, duhet ta bësh këtë me femrat shqiptare.

Postimi i plotë:

RAMUSHIT

Nuk je koritur aspak pse i ke kërkuar falje kryeministrës serbe. Por, para se të sillesh me gjentilesë me femrat e botës, mësohu që këtë ta bësh me femrat shqiptare!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test