Ish-anëtari i SHIK-ut: Veç Stanishiçi, Baton Haxhiu, Shesheli dhe Ganiu po mungojnë në dialogun e Bukselit - Bota Sot
Ish-anëtari i SHIK-ut: Veç Stanishiçi, Baton Haxhiu, Shesheli dhe Ganiu po mungojnë në dialogun e Bukselit

Aktuale

Ish-anëtari i SHIK-ut: Veç Stanishiçi, Baton Haxhiu, Shesheli dhe Ganiu po mungojnë në dialogun e Bukselit

Nga: N.Sh Më: 3 shtator 2018 Në ora: 22:42
Haxhiu, Sheshel

Ish-anëtari i SHIK-ut dhe UÇK-së, Naim Miftari, thotë se në dialogun kundër Serbisë, Kosova nuk ka asnjë sulmues, transmeton gazeta “Bota sot”.

Ai, thotë se, pas Behgjet Pacollit, Enver Hoxhajt, Dardan Gashit në ato bisedime po mbesin veç Stanishiçi, Baton Haxhiu, Shesheli, vëllai i presidentit, Ganiu pa e mbrojtë Kosovën nga Hashim Thaçi dhe Vuçiqi.

Lexojeni shkrimin e plotë:

etëm mbrojtsa pa asnjë sulmues kunder Serbis.! ????

Pacolli,Enveri,Dardushi,,,veq edhe Ivica Stanishiçi me Baton Haxhiun,Sheshelin edhe vllau i presednikut ton Gani Thaqi dhe Aca Tomiçi po mungojkan mej dergu me mbrojt dinitetshum Kosoven nga Hashim Thaqi dhe Aleksander Vu?içi në Bruksell. ???? ????

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...