Vuçiqin në Kosovë e shoqëron edhe kreu i BIA-s - Bota Sot
Vuçiqin në Kosovë e shoqëron edhe kreu i BIA-s

Aktuale

Vuçiqin në Kosovë e shoqëron edhe kreu i BIA-s

Më: 8 shtator 2018 Në ora: 15:56
Aleksandar Vuçiq

Presidenti i Serbisë, i cili ka nisur vizitën dyditore në veri të Kosovës, në ndalesën e parë në Zubin Potok, po shoqërohet nga kreu i BIA-s, Bratisllav Gashiq, si dhe nga ministri i Shëndetësisë, Zlatibor Lonçar.

Natyrisht nuk mungon as shefi i të ashtuquajturës Zyrë për Kosovën në Qeverinë e Serbisë, Marko Gjuriq, i cili qysh mbrëmë është raportuar të jetë në Kosovë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat