“Sikur skandalin me dialogun t’a kishte udhëhequr Mustafa, deri tash do t’i kallej shtëpia” - Bota Sot
“Sikur skandalin me dialogun t’a kishte udhëhequr Mustafa, deri tash do t’i kallej shtëpia”

Aktuale

E mërkurë, 14 nëntor 2018

“Sikur skandalin me dialogun t’a kishte udhëhequr Mustafa, deri tash do t’i kallej shtëpia”

Nga: A.Zh Më: 12 shtator 2018 Në ora: 14:03
Thaçi-Mogherini-Mustafa

Analisti politik Leon Duhanaj, ka komentuar në lidhje me procesin e dialogut mes Kosovës dhe Serbisë.

Në një postim në Facebook, Duhanaj ka thënë se sikur skandalin e dialogut, në vend të Hashim Thaçit, ta kishte udhëhequr Isa Mustafa, këtij të fundit deri tani do t’i digjej shtëpia.

“Po du veç me e paramendu, sikur në vend te Thaçit, këtë skandalin e dialogut, ta kish udhëheqë Isa Mustafa apo ndonjë i këtij kalibri. Deri tash do t'i kallej shpija”, ka shkruar Duhanaj./BS

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test