Fotografi e paparë nga Roma: Gjergji, Krasniqi, Rugova dhe Gagica (1989) - Bota Sot
Fotografi e paparë nga Roma: Gjergji, Krasniqi, Rugova dhe Gagica (1989)

Aktuale

Fotografi e paparë nga Roma: Gjergji, Krasniqi, Rugova dhe Gagica (1989)

Nga: N.Sh Më: 13 shtator 2018 Në ora: 17:52
Gjergji, Krasniqi, Rugova dhe Gagica

Ish-kandidati për president të Kosovës, Seremb Gjergji, ka publikuar një fotografi të vitit 1989 të legjendave siç e quan ai.

Në këtë fotografi shihet, Don. Lush Gjergji, Akademik Mark Krasniqi, Presidenti Ibrahim Rugova dhe Hafiz Gagica, transmeton gazeta “Bota sot”.

Kjo fotografi është bërë pranë shtatores së Skënderbut në Romë të Italisë.

“Legjendat

Don. Lush Gjergji, Akademik Mark Krasniqi, Presidenti Rugova dhe Hafiz Gagica ne Rome 1989 - prane shtatores se Skenderbeut”, shkruan Gjergji në Facebook.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...