Pritje për nder të çmimit ndërkombëtar për lidership për Taibe Canollin (Drejtpërdrejt) - Bota Sot
Pritje për nder të çmimit ndërkombëtar për lidership për Taibe Canollin (Drejtpërdrejt)

Aktuale

E hënë, 22 tetor 2018

Pritje për nder të çmimit ndërkombëtar për lidership për Taibe Canollin (Drejtpërdrejt)

Më: 19 shtator 2018 Në ora: 18:19
Taibe Canolli

Misioni i OSBE-së dhe Policia e Kosovës organizojnë pritje për nder të çmimit ndërkombëtar për lidership kolonele Taibe Canollit. Kolonelja e Policisë së Kosovës, Taibe Canolli, është shpërblyer me çmimin ndërkombëtarë të Lidershipit të IAWP, në Kanada.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test