Ish Komandanti i UÇK-së, Hafir Hoxha: Po e filloj një ditë të rënd për mua - Bota Sot
Ish Komandanti i UÇK-së, Hafir Hoxha: Po e filloj një ditë të rënd për mua

Aktuale

E martë, 23 tetor 2018

Ish Komandanti i UÇK-së, Hafir Hoxha: Po e filloj një ditë të rënd për mua

Nga: A.M. Më: 21 shtator 2018 Në ora: 08:27
Hafir Hoxha

Sot pritet të behët rivarrimi i eshtrave të ish ministrit të mbrojtjes, kolonel Ahmet Krasniqi.

Ish Komandanti i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Hafir Hoxha, ka njoftuar se do të marr pjesë në rivarrimin e kolonel Krasniqit të cilin e ka quajtur të dhimbshme.

Postimi i plotë:

Po i filloj një dit të rënd për mua, para 20 vite ma vran komandantin tim të parin, isha në vorrim e sot në rivirrim . E dhimshme dhe e turpshme kjo histori ...

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test