Kadri Veseli krenar me futbollistët e Kosovës - Bota Sot
Kadri Veseli krenar me futbollistët e Kosovës

Aktuale

E enjte, 18 tetor 2018

Kadri Veseli krenar me futbollistët e Kosovës

Më: 11 tetor 2018 Në ora: 22:57
Kadri Veseli në stadium

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, njëherësh lider i PDK-së, Kadri Veseli, ka falënderuar lojëtarët e kombëtares së Kosovës për fitoren e sontme ndaj Maltës dhe për krenarinë që po i japin gjithë shikuesve.

Veseli ka ndjekur nga afër ndeshjen që u zhvillua në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë.

Ai është parë i veshur me bluzën e tifozërisë së Kosovës “Dardanët”, ndërsa njihet si lideri që i ka dhënë më së shumti mbështetje kombëtares së Kosovës derisa është i angazhuar vazhdimisht për nisjen sa më parë të ndërtimit të stadiumit për kombëtaren e Kosovës.

Statusi i plotë i Kadri Veselit:

Kosova jonë e dashur.  [????????]

Falemnderit djema edhe për një tjetër natë fantastike, për gëzimin dhe krenarinë që na jepni.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test