“Zvarranikët Hasani, Shukria, Azemi, Llugiqi...”, personat që do marrshin pjesë në protestën e PSD-së - Bota Sot
“Zvarranikët Hasani, Shukria, Azemi, Llugiqi...”, personat që do marrshin pjesë në protestën e PSD-së

Aktuale

“Zvarranikët Hasani, Shukria, Azemi, Llugiqi...”, personat që do marrshin pjesë në protestën e PSD-së

Nga: N.Sh Më: 13 tetor 2018 Në ora: 15:26
PSD

Analisti politik, Haki Abazi, përmes një shkrimi në Facebook, thotë se po të thërriste PSD-ja protesta, do të marrshin pjesë në atë Sinan Hasani, Ali Shkuria, Hysamed Azemi, Tefik Llugiqi etij.

Abazi këta persona i quan zvarranikë dhe pakurrizorë.

Lexojeni shkrimin e tij:

Nese do të therriste PSD për protesta do të dilnin zvarraniket, pakurrizoret, mosmirenjohesit, Sinan Hasani, Ali Shukria, Hysamedin Azemi, Tefik Llugiqi... po u bejkan nja dhjete ne Partine e Sprinterave Demagogjike.

Per pune e kemi pa çka bene ne Prishtinë- Kunja... Kifle..edhe berllog deri ne fyt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...