Pacolli: Kosova është në rrugën e duhur të faktorizimit dhe fuqizimit ndërkombëtar - Bota Sot
Pacolli: Kosova është në rrugën e duhur të faktorizimit dhe fuqizimit ndërkombëtar

Aktuale

E hënë, 22 tetor 2018

Pacolli: Kosova është në rrugën e duhur të faktorizimit dhe fuqizimit ndërkombëtar

Më: 13 tetor 2018 Në ora: 18:34
Behgjet Pacolli

Shefi i diplomacisë së Kosovës, Behgjet Pacolli ka theksuar se flamuri i Kosovës u vendos me krenari në Armeni, përkrah famujve të tjerë të vendeve anëtare të Organizatës së Frankofonisë.

“Flamuri i Kosovës u vendos me krenari në Armeni përkrah famujve të tjerë të vendeve anëtare të Organizatës së Frankofonisë.  Republika e Kosovës është në rrugën e duhur të faktorizimit dhe fuqizimit ndërkombëtar”, ka shkruar Pacolli në Facebook.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test