Enver Hoxhaj merr ajër të pastër para zgjedhjeve të brendshme lokale të PDK-së - Bota Sot
Enver Hoxhaj merr ajër të pastër para zgjedhjeve të brendshme lokale të PDK-së

Aktuale

Enver Hoxhaj merr ajër të pastër para zgjedhjeve të brendshme lokale të PDK-së

Më: 14 tetor 2018 Në ora: 15:37
Enver Hoxhaj

Zëvendëskryeministri, Enver Hoxhaj këtë vikend po e kalon në malet e Sharrit.

Nënkryetari i PDK-së, ka postuar në llogarinë e tij Facebook një fotografi ku shihet duke u relaksuar në mal dhe duke shijuar bukurinë e stinës së vjeshtes.

Hoxhaj ka thënë se ka dalë të relaksohet para takimeve zyrtare për zgjedhjet e brendshme të PDK-së nëpër degët e partisë në qytete.

Ky është statusi i Hoxhajt:

Shëtitje e këndshme në malet e Sharrit  [?] , para se të filloj me takimet e pasdites për zgjedhjet e brendshme të #PDK-së nëpër degët e partisë në qytete të ndryshme. Ngjyrat e vjeshtës  [????]  janë absolutisht të mrekullueshme në këtë pjesë të Kosovës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...