Ministri që shpenzoi më së paku, Lluka: Kjo tregon që jam gjakovar i vërtetë! - Bota Sot
Ministri që shpenzoi më së paku, Lluka: Kjo tregon që jam gjakovar i vërtetë!

Aktuale

Ministri që shpenzoi më së paku, Lluka: Kjo tregon që jam gjakovar i vërtetë!

Më: 19 tetor 2018 Në ora: 11:58
Valdrin Lluka

Para disa ditësh, Instituti GAP ka publikuar raportin me shpenzimet e zyrës së kryeministrit dhe 12 ministrive gjatë vitit 2017.

Sipas të dhënave të siguruara nga GAP, ministri që ka shpenzuar më së paku gjatë periudhës janar-shtator 2017, del të jetë Valdrin Lluka i Zhvillimit Ekonomik

Me këto të gjetura ka bërë shaka vet Lluka përmes një postimi në profilin e tij në Facebook.

“Një analizë nga Instituti GAP tregon që jam një Gjakovar i vërtetë”, ka shkruar Lluka.

Image

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...