Komisioni për siguri formon grupet punuese për projektligjin për ushtrinë - Bota Sot
Komisioni për siguri formon grupet punuese për projektligjin për ushtrinë

Aktuale

Komisioni për siguri formon grupet punuese për projektligjin për ushtrinë

Më: 23 tetor 2018 Në ora: 07:50
FSK

Sot do të mbahet mbledhja e Komisionit për Punë të Brendshme, Siguri dhe Mbikëqyrjen e Forcës së Sigurisë së Kosovës.

Në këtë mbledhje do të bëhet formimi i grupeve punuese për Projektligjin për Ministrinë e Mbrojtjes, Projektligjin për Forcën e Sigurisë së Kosovës dhe Projektligjin për Shërbimin në Forcën e Sigurisë së Kosovës.

Mbledhja mbahet në ndërtesën e Kuvendit, prej orës 10:00.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...