Drejtpërdrejt nga takimi i Këshillit Ministror për Integrim Evropian - Bota Sot
Drejtpërdrejt nga takimi i Këshillit Ministror për Integrim Evropian

Aktuale

Drejtpërdrejt nga takimi i Këshillit Ministror për Integrim Evropian

Më: 8 nëntor 2018 Në ora: 10:48
Bedri Hamza, Dhurata Hoxha dhe Ramush Haradinaj

Kryeministri Ramush Haradinaj merr pjesë në takimin e Këshillit Ministror për Integrim Evropian.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...