Deputetët takohen me qytetarët e Drenasit - Bota Sot
Deputetët takohen me qytetarët e Drenasit

Aktuale

Deputetët takohen me qytetarët e Drenasit

Më: 16 nëntor 2018 Në ora: 08:36
Foto

Në vazhdën e aktivitetit “Ditët e Kuvendit” sot mbahet takimi i deputetëve të Kuvendit të Kosovës me qytetarë të Drenasit.

Takimi mbahet në Shtëpinë e Kulturës dhe fillon në orën 14:00.

Gjatë këtij takimi publik, qytetarët e Drenasit do të kenë mundësinë të diskutojnë drejtpërdrejt me deputetët: Armend Zemaj, Sala Berisha-Shala, Arbër Rexha, Teuta Haxhiu dhe Shqipe Pantina. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...