Ironizimi me prezencën e Dardan Gashit në stadium: A gjuajti me allti a jo? - Bota Sot
Ironizimi me prezencën e Dardan Gashit në stadium: A gjuajti me allti a jo?

Aktuale

Ironizimi me prezencën e Dardan Gashit në stadium: A gjuajti me allti a jo?

Më: 17 nëntor 2018 Në ora: 23:06
Dardan Gashi dhe Fatmir Limaj

Analisti politik, Imer Mushkolaj ka ironizuar me prezencën e zv/kryeministrit të Kosovës, Dardan Gashit në stadiumin e Maltës atje ku Kosova ka luajtur ndeshjen futbollistike të vlefshme për Ligën e Kombeve.

Zv/kryeministri Gashi në një rast feste, në një odë në Kosovë kishte gjuajtur me armë zjarri. Ai kishte festuar shpalljen e Fatmir Limajt si të pafajshëm.

Me rastin e fitores së Kosovës 5 me 0 ndaj Maltës, Mushkolaj ka pyetur nëse Gashi ka gjuajtur me armë zjarri për të festuar fitoren e Kosovës.

“A po din kush, a gjujti allti Dardan Gashi a jo?”, ka shkruar Mushkolaj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...