Kjo është lista e shteteve që abstenuan për pranimin e Kosovës në Interpol - Bota Sot
Kjo është lista e shteteve që abstenuan për pranimin e Kosovës në Interpol

Aktuale

Kjo është lista e shteteve që abstenuan për pranimin e Kosovës në Interpol

Më: 20 nëntor 2018 Në ora: 15:56
Interpol

Mediat kanë siguruar listën e vendeve që kanë votuar kundër dhe që kanë abstenuar për pranimin e Kosovës në organizatën më të madhe ndërkombëtare të policisë, Interpol.

Më poshtë gjeni listën e vendeve që kanë abstenuar:

Algjeria
Antigua S Barbuda
Burkina Faso
Cap Vert
Rep Korea
Egjipti
Emiratet Arabe
Ekuadori
Etioria
Hungaria
Izraeli
Xhamajka
Japonia
Kenia
Mongolia
Nikaragua
Uzbekistani
Peru
Seychelles
Sllovakia
Taxhikistani
Vietnami

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...