Vazhdon seanca e Kuvendit për politikën e jashtme - Bota Sot
Vazhdon seanca e Kuvendit për politikën e jashtme

Aktuale

Vazhdon seanca e Kuvendit për politikën e jashtme

Më: 22 nëntor 2018 Në ora: 06:43
Kuvendi i Kosovës

Sot me fillim nga ora 10:00 vazhdon seanca e jashtëzakonshme e Kuvendit të Kosovës, në të cilën do të ketë debat parlamentar sipas kërkesës së 42 deputetëve, lidhur me “dështimet dhe skandalet në politikën e jashtme të Republikës së Kosovës”.

“Debat parlamentar sipas kërkesës së 42 deputetëve lidhur me dështimet dhe skandalet në politikën e jashtme të Republikës së Kosovës”, thuhet në njoftimin e Kuvendit.  

Kjo seancë mbahet dy ditë pasi Kosova dështoi të anëtarësohet në organizatën e bashkëpunimit policor, INTERPOL.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...