Besojeni ose jo, këto punë bënte Ramushi para se të bëhej politikan - Bota Sot
Besojeni ose jo, këto punë bënte Ramushi para se të bëhej politikan

Aktuale

Besojeni ose jo, këto punë bënte Ramushi para se të bëhej politikan

Më: 24 nëntor 2018 Në ora: 22:26
Ramush Haradinaj

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj është i ftuar në emisionin "Xing me Ermalin", te komediani, Ermal Mamaqi.

Ai tregon shumë të pathëna rreth jetës së tij, madje tregoi se çfarë punonte para se të bëhej politikan.

Kryeministri, Haradinaj flet për kohën kur jetonte në Zvicër dhe njëkohësisht tregon edhe për punët që ka bërë.

“Kam punuar roje, kopshtar… kam punu edhe në Shqipëri në mbledhjen e hekurave me i dërgu në shkritore në Elbasan”, shprehet ai.

Ndër tjerash, ai rrëfen takimin me Anitën, ku tashmë janë prindër të tre fëmijëve. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...