Frashër Krasniqi i reagon Vetëvendosjes - Bota Sot
Frashër Krasniqi i reagon Vetëvendosjes

Aktuale

Frashër Krasniqi i reagon Vetëvendosjes

Nga: D.RR Më: 6 dhjetor 2018 Në ora: 23:37
Frashër Krasniqi

Deputeti i Partisë Socialdemokrate ka reaguar në Facebook ndaj ish-partisë së tij, Lëvizjes Vetëvendosje.

Ai e ka quajtur Vetëvendosjen “patericë” të Isa Mustafës.

Krasniqi është shprehur se Vetëvendosja i ka thënë LDK-së se ata që ia sulmuan shtëpinë kanë kaluar në PSD.

Ky është postimi i tij i plotë:

WOW!!

VV i paska thënë LDK-së se ata që ia sulmuan Isa Mustafës shtëpinë me koktej molotovi kanë kaluar në PSD.

Bash kisha pas qef me e ditë qysh janë tu u ndi sot aktivistët e VV-së (që janë ende në VV) e që morën pjesë në protestat kundër Isa Mustafës.

Pozicion fort i rëndë dhe i përulur i VV-së. Qenka në gjendje me e mohu të kaluarën e vetë, për me e fitu simpatinë e Isa Mustafës – të cilin, kurrë mos të harrojmë, e quante argat të Serbisë.

Qe kush është patericë. Patericë e Isa Mustafës!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...