E infektuar me koronavirus, gruaja gënjeu estetisten dhe shkoi të bënte thonjtë - Bota Sot
E infektuar me koronavirus, gruaja gënjeu estetisten dhe shkoi të bënte thonjtë

Amerika

E infektuar me koronavirus, gruaja gënjeu estetisten dhe shkoi të bënte thonjtë

Më: 10 gusht 2020 Në ora: 21:09
Gruaja

Një grua në Shtetet e Bashkuara nuk është treguar e përgjegjshme, madje më keq se kaq, duke shkuar për të bërë thonjtë, edhe pse e dinte se ishte prekur me koronavirus.

Sikur të mos kishte ndodhur asgjë, ajo la takim dhe shkoi në qëndër estetike. Kur estetistja e pyeti nëse është e infektuar me Covid, ajo tha se prej kohësh e ka kaluar virusin.

Estetistja pasi e kuptoi se ishte e infektuar, është revoltuar dhe ka postuar bisedën në rrjetet sociale.

Edhe pse e fshiu pak më vonë, kjo bisedë u bë virale. Në mesazhin që gruaja i kishte dërguar estetistes shkruhej: Ndihem shumë keq që nuk tregova, por më duhej dëshpërimisht të bëja thonjtë.

Kam dalë pozitive me virus dy ditë më parë kështu që ju lutem karantinohuni.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat