Të shtëna me armë në Teksas, të paktën tre të vdekur

Amerika

Të shtëna me armë në Teksas, të paktën tre të vdekur

Më: 18 prill 2021 Në ora: 20:47
Foto ilustrim

Tre persona u shpallën të vdekur pas të shtënave me armë zjarri në Austin, Texas.

Nuk ka raportimeve të lëndimeve të tjera, raporton cnn.

Policia njoftoi përmes rrjeteve sociale se janë në skenën e incidentit në Great Hills Trail dhe Rain Creek Parkway.

Kryesi i krimit ende nuk është arrestuar dhe ka mundësi që numri i viktimave të jetë më i lartë.

Skena është ende aktive dhe njerëzve u kërkohet të shmangin zonën, sipas cicërimës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat