Gazetarja përplaset nga makina gjatë raportimit live

Amerika

Gazetarja përplaset nga makina gjatë raportimit live

Më: 21 janar 2022 Në ora: 09:39
Pamje nga videoja

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në SHBA, ku një gazetare gjatë transmetimit live është goditur nga një makinë.

Gazetarja nga Virxhinia po raportonte për kushtet klimaterike ndërkohë që u u përplas nga makina.

Në videon e publikuar shihet një makinë që  vjen në drejtim të saj duke e rrëzuar në tokë.

Gazetarja fatmirësisht është mirë dhe nuk ka pësuar lëndime, madje është ngritur në këmbë pas disa sekondash.

Pavarësisht  se ishte e tronditur nga aksidenti, ajo iu rikthye punës duke raportuar për ngjarjen e cila mbeti përgjysmë për shkak të aksidentit të frikshëm.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat