Qeni i Policisë zbuloi kokainën dhe marihuanën në veturë - Bota Sot
Qeni i Policisë zbuloi kokainën dhe marihuanën në veturë

Amerika

Qeni i Policisë zbuloi kokainën dhe marihuanën në veturë

Më: 14 mars 2018 Në ora: 09:50
Foto ilustrim

Autoritetet në Arizonë, shtet në jugperëndim në SHBA, kanë bërë të ditur sot se qeni i Policisë ka zbuluar në veturë afër 23 kilogramë kokainë dhe 12 kilogramë marihuanë.

Veturën e markës BMW e ngiste 20 vjeçari nga Texas.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test