Kjo ‘veturë’ është një Smart dhe një ‘gjysmë’ tjetër

Auto

Kjo ‘veturë’ është një Smart dhe një ‘gjysmë’ tjetër

Më: 6 maj 2021 Në ora: 23:09
Smart

Ndjesi interesante në autostradat kroate!

Shoferi i panjohur duket se e ka përgjysmuar pjesën e pasme të Smart-it tjetër dhe e ka shndërruar atë në një rimorkio.

Dhe njerëzit panë një makinë me targa sllovene afër Jastrebarsko.

Faqja në Facebook ‘Drejtpërdrejt nga Rrugët Kroate’ publikoi një foto të Smart i cili kishte një rimorkio në pjesën e pasme të një Smarti tjetër.

Kjo është një gjë shumë e habitshme, sepse të presësh një veturë tjetër dhe t’a shndërrosh në rimorkio është vërtetë e çuditshme.

Smart është një makinë e vogël dhe arsyeja qëndron te fakti sepronarit i duhej ndoshta më shumë hapësirë.

E vetmja gjë që nuk është e sigurt është nëse rimorkio është me të vërtetë një Smart i përgjysmuar ose është bërë nga një kompani e specializuar.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat