Mercedes S-Class i vitit 1985 që kushton 40 mijë dollarë

Auto

Mercedes S-Class i vitit 1985 që kushton 40 mijë dollarë

Më: 11 maj 2021 Në ora: 22:08
Mercedes S-Class

Mercedes S-Class (W126) është një ikonë e vërtetë e industrisë gjermane të veturave dhe një model i ruajtur në mënyrë të përkryer është ofruar për shitje në Scottsdale, Arizona.

Është një S-Class i gjeneratës W126 që rrezaton luks dhe i detyrohet gjendjes së tij perfekte një kilometrazh tepër të vogël prej vetëm 4,696 sosh. Deri më tani, ajo ishte në pronësi të blerësit të parë, dhe çmimi është 39,995 dollarë.

Vetura fillimisht iu dorëzua një klienti në Belgjikë, pas së cilës u importua në SHBA ku u ruajt dhe servisua me kujdes. Ajo vjen me të gjitha pajisjet dhe dokumentacionin shoqërues, madje edhe mjetet e paketuara dhe një rrotë rezervë.

Modeli 380 SEL është i llakuar në ngjyrë argjendi metalike Smoke që duket i freskët.

Ashtu si pjesa e jashtme, pjesa e brendshme është gjithashtu në gjendje të përsosur pa shenja të dukshme të përdorimit dhe moshës. Paneli i zi është si i ri, ashtu si detajet prej druri.

Image
Image
Image
Image
Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat