BMW X6 M Competition i modifikuar vjen nga Carlex Design

Auto

BMW X6 M Competition i modifikuar vjen nga Carlex Design

Më: 28 qershor 2022 Në ora: 21:27
Foto ilustrim

Tuneri polak Carlex Design prezantoi versionin e modelit coupe-SUV BMW X6 M Competition.

Carlex Design e quajti krijimin e tij Notus Evo, dhe modifikimet e jashtme nuk janë drastike.

Ka një parakolp të ri të përparmë me një grilë të madhe radiatori të bërë nga fibër karboni, një spoiler çati dhe një spoiler buzësh.

Pragjet e reja janë gjithashtu karboni, siç është difuzori i pasmë, dhe X6 gjithashtu mori rrota 24 inç.

Sa i përket interierit, nuk është delikate sepse është e mbuluar me lëkurë portokalli.

Carlex nuk “preku” motorin 4.4 litra V8 që ende zhvillon 620 kuaj/fuqi.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat