Shtatë të vdekur nga aksidenti i trenit në Indi - Bota Sot
Shtatë të vdekur nga aksidenti i trenit në Indi

Azia

Shtatë të vdekur nga aksidenti i trenit në Indi

Më: 3 shkurt 2019 Në ora: 16:11
Indi

Shtatë persona kanë vdekur dhe disa të tjerë janë lënduar pasi një tren kishe dalur nga binarët në Neë Dehli të Indisë.

Zyrtarët e atjeshëm bënë të rritur se aksidenti ndodhi herët në mëngjes.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...