Vdiq nga një mbidozë droge, sheiku i Arabisë të njëjtin fat si vëllai i tij! - Bota Sot
Vdiq nga një mbidozë droge, sheiku i Arabisë të njëjtin fat si vëllai i tij!

Azia

Vdiq nga një mbidozë droge, sheiku i Arabisë të njëjtin fat si vëllai i tij!

Më: 3 korrik 2019 Në ora: 12:40
Sheiku Khalid bin Sultan Al Qasimi ishte i biri i sundimtarit të Emirateve të Sharjah dhe pronar i kompanisë së modës “Qasimi”.

Princi i Emirateve të Bashkuara Arabe ka ndërruar jetë në Londër, në moshën 39 vjeçare dhe sipas informacioneve më të fundit thuhet se vdiq për shkak të overdozës.

Sheiku Khalid bin Sultan Al Qasimi ishte i biri i sundimtarit të Emirateve të Sharjah dhe pronar i kompanisë së modës “Qasimi”.

Nga informacionet më të fundit thuhet se princi ka ndërruar jetë për shkak të një overdoze droge, gjatë një feste në apartamentin e tij, në Londër.

Nga burimet e gazetave të huaja thuhet se është gjendur një sasi droge e “Klasit A”, në apartamentin e tij në “Knightsbridge”, aty ku u gjend edhe trupi i tij i pajetë, por policia ende nuk ka një konfirmim.

Një burim tjetër thotë se: ” Ishte një festë e çmendur, ku disa të ftuar po merrnin substancë narkotike dhe kryenin marrëdhënie seksuale”.

Qasimi shijonte lirinë që ofronte qyteti i Londrës por çdo gjë ka përfunduar tragjikisht për të.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...