Gjyshja lidh me litar nipin 7-vjeçar dhe e lëshon nga ballkoni

Azia

Gjyshja lidh me litar nipin 7-vjeçar dhe e lëshon nga ballkoni

Më: 17 janar 2020 Në ora: 06:43
Pamje nga video

Në dilemën mes maces dhe nipit, kjo gjyshe zgjedh macen.

Një incident i jashtëzakonshëm ka ndodhur pak ditë më parë në Kinë, përkatësisht në qytetin e Nanchong.

Gjyshja pa macen e saj të bllokuar dy kate poshtë apartamentit të saj dhe lidhi me litar nipin 7-vjeçar për ta marrë.

Iniciativa e saj tepër e rrezikshme rezultoi me sukses për vogëlushin, i cili për fat të mirë nuk pësoi asnjë dëmtim. Njëkohësisht edhe macja u shpëtua.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat