Nëna hodhi të birin nga kati i tretë, pas zënkës në telefon me ish-bashkëshortin - Bota Sot
Nëna hodhi të birin nga kati i tretë, pas zënkës në telefon me ish-bashkëshortin

Azia

Nëna hodhi të birin nga kati i tretë, pas zënkës në telefon me ish-bashkëshortin

Më: 28 shkurt 2018 Në ora: 09:39
Ilustrim

Pas zënkës në telefon me ish-bashkëshortin, një nënë e mllefosur e ka hedhur të birin nga kati i tretë i një hoteli në Kinë.

Për fat të mirë, katërvjeçari i ka shpëtuar rënies prej dhjetë metrave lartësi, pasi ra në një kosh plehrash.

Nën akuzën për lëndim me paramendim, 35-vjeçarja me mbiemrin Zhang është dërguar në komisariat. Fëmija është nën kujdes mjekësor, jashtë rrezikut për jetë.
Mësohet se ajo ishte shkurorëzuar para një dite dhe po fliste në telefon me ish-bashkëshortin për kujdestarinë e fëmijëve, gjashtë dhe katërvjeçar. Ata ishin pajtuar, që djalin e madh ta mbante nëna, teksa i dyti të rritej me babanë.

E vendosur që t’i mbante të dy, ajo shkoi të pushonte në një hotel në provincën Hunan.
Nuk dihen çfarë i shkaktoi rrethanat, kur humbi kontrollin dhe hodhi fëmijën, ndërsa rasti është nën hetime.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test