Mbahet klinika për trajnerë - Bota Sot
Mbahet klinika për trajnerë

Basketboll

Mbahet klinika për trajnerë

Më: 21 maj 2019 Në ora: 11:15
Pamje

Në vikend më 25 dhe 26.05.2019 në organizim të Federatës së Basketbollit të Kosovës (FBK) dhe Shoqatës së Trajnerëve të Basketbollit të Kosovës (SHTBK) në sallën e konferencave të hotelit “International” në Prishtinë do të mbahet Klinika për Trajnerë të basketbollit.

Në këtë Klinikë do të ligjërojnë Nenad Truniq dhe Sllobodan Subotiq. 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...