Artan Mehmeti: 'Bota sot' mbajti rolin krucial në informimin e sportdashësve - Bota Sot
Artan Mehmeti: 'Bota sot' mbajti rolin krucial në informimin e sportdashësve

Basketboll

Artan Mehmeti: 'Bota sot' mbajti rolin krucial në informimin e sportdashësve

Nga: K. G. Më: 26 qershor 2019 Në ora: 12:08
Mehmeti: 'Bota sot' mbajti rolin krucial në informimin e sportdashësve

Artan Mehmeti, ish basketbollisti i mirënjohur, tha se “Bota sot” është një zë i fuqishëm i sportit.

“Fillimisht ju uroj 24 vjetorin e gazetës ‘Bota sot’, gazetë e cila me staf të mrekullueshëm mbajti rolin krucial në informimin e sportdashësve në mënyrë profesionale në periudha të vështira si para luftës e gjerë në ditët e sotme.

Urime dhe suksese të përzemërta të gjithë atyre që kanë dhe janë duke kontribuar në kontinuitet. Komplimente për punën që jeni duke e bërë”, ka thënë Mehmeti.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...