Lipjani në këmbë - Bota Sot
Lipjani në këmbë

Basketboll

Lipjani në këmbë

Më: 14 janar 2020 Në ora: 16:50
Lipjani në këmbë

Klubi i basketbollit Lipjani përgatitet për sfidën e radhës dhe janë të trimëruar pas fitores në Prizren kundër Bashkimit. “Lipjan, a jemi gati?

Na duhet përkrahja e çdo qytetari kjo dëshmohet me prezencë duke bërë tifo për klubin e qytetit që do luftoj për ta vazhduar aventurën në SuperLigë, ku në lojen e parë surprizuam ekipin e Bashkimit.

Për ta organizuar ndeshjen ashtu sip kemi bërë deri më tani “salla plot, asnjë ekses”, ju lusim që të keni parasysh:

1. Dyert e palestrës hapën në ora 16:30;
2. Për shkak të interesimit të madh ju lusim me qenë më heret në palestër;
3. Në palestër nuk do lejohet të hyhet me: shkrepsa, shishe qelqi, ushqim, mjete te forta”, thuhet në faqen e klubit. Nesër në orën 17.00 Lipjani ndeshet me Golden Eagle Yllin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat