FBK dhe SHTBK inkurajojnë trajnerët që të ndjekin kurse online - Bota Sot
FBK dhe SHTBK inkurajojnë trajnerët që të ndjekin kurse online

Basketboll

FBK dhe SHTBK inkurajojnë trajnerët që të ndjekin kurse online

Më: 30 prill 2020 Në ora: 17:37
FBK dhe SHTBK inkurajojnë trajnerët që të ndjekin kurse online

FBK dhe SHTBK inkurajojnë trajnerët që të ndjekin kurse online.

Federata e Basketbollit e Kosovës (FBK) dhe Shoqata e Trajnerëve të Basketbollit të Kosovës (SHTBK) inkurajojnë të gjithë trajnerët/et që janë anëtarë/e të saj që të ndjekin kurse online që aktualisht janë pa pagesë, ku ligjërues janë emra të mëdhenj të basketbollit evropian dhe botëror.

Po ashtu FBK dhe SHTBK janë duke e shikuar mundësinë e organizimit të ligjeratave online me trajnerë të huaj dhe se për një gjë të tillë do t’i informojnë trajnerët/et me kohë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat