Pasiguri rreth nisjes së NBA, ky është vendimi i fundit

Basketboll

Pasiguri rreth nisjes së NBA, ky është vendimi i fundit

Më: 11 maj 2020 Në ora: 18:43
Foto ilustrim

NBA dhe NBPA kanë shtyer afatin për vendimin se kur do fillojë liga nëse do të ristartojë.

Afati 60-ditesh ishte duke mbaruar këtë javë por sipas zyrtarëve të NBA kanë mbetur edhe disa gjëra të shqyrtohen.

NBA ishte pezulluar pasi koronavirusi filloi të përhapej me të madhe, madje duke prekur edhe disa basketbollistë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat